Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze přehrát formát *.AVI

Vážení,
prosím touto cestou o pomoc.
Na mém PC (XP SP1) nelze přehrát jakékoliv video AVi. Ostatní formáty (WMV, DVD, MPEG...) jdou bez problémů.
Vyzkoušel jsem již řadu přehrávačů a problém je stejný. Jakmile se přehrávač pokusí otevřít soubor, tak se kousne a vyskočí známá hláška že došlo k chybě a zda chci informace o chybě odeslat...
Neporadíte? Mám nejnovější kodeky, Win Media Player 10 a stále problém. Domnívám se že v kodekách a ani v přehrávačích to nebude. Problém je někde v OS.
Velice děkuji za pomoc
Will

No, zrovna tato moja odpoved az tak spravna nebola, ptz. ak mu naozaj nejdu prehrat vsetky avi, tak avifix samozrejme nema vyznam (nepredpokladam ze ma poskodene vsetky .avi :-)). Ale ovladace karty alebo kodeky apod. to byt moze, cakam ze sa vyjadri ze ake kodeky instaloval, s niektorymi kodekpackami maju mnohi zle skusenosti (ja osobne ani nie, ja instalujem len oficial.kodek divx, xvid a to je asi vsetko :-))

Ja bych na tu grafiku nesazel, spis myslim, ze tam nacpal vsechny mozny kodeky a ted se mu perou. Nakonec me se to kdysi taky stalo, proste kodeky je nejlepsi instalovat az kdyz jsou potreba, takze myslim odinstalovat kodeky ozkouset a pak priinstalovavat jen ty co budou potreba.