Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přechod na win 8

Ahoj, vlastním win7,64b.

Hodlám se přejít na win 8 (proč? - to nevím, chci být moderní).

Chtěl bych se Vás optat, jaký win 8 vybrat..?(win8,win8 pro, win 8enter..)

Jaky jsou mezi nimi rozdily?

A jak je to s podporou aplikaci a ovladačů? Pobeží mi na win8?... Díky

Jaky jsou Vaše názory?

Díky všem za rady a názory.

Nechápu jak všichni můžou urážet systém win.. Vy jste snad naprogramovali lepší? Win (všechny verze své doby) běží dobře, běží tak jak se k nim uživatel chová!!!

Souhlasím, Windows 8 je naprosto skvělá věc, více optimalizovaný :)
i to Metro se mi líbí, dá se přizpůsobit podle svých představ.
Teda, až na vlastní obrázek, to jsem musel udělat přes Registry.
Myslim že Windows 8 překonal všechny starší verze Win.