Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač pro desku.

Ahoj, mám win7 ultimate 64bit a potřeboval bych ovladač pro moji zakladni desku abych se mohl připojit k Internetu. Předem děkuju.

Deska: ASUS P5K

Žádna sitova karta tam nebyla, takže sem dal Akce, pridat starsi hardware, vista 64bit tam sem něco zvolil nainstalovalo se to, a ted tam je Sitove adaptery, attansic l1 .......... ale je u toho vykřičnik. A když opět zkusim dát Setup tak mi to vyhodí tu hlášku "Installer cant find Attansic L1 ethernet controller on your system"

Vykřičník byl a je pouze u toho Atarsise nebo jak. Hele ja našel doma wifinu, ted sem ji nainstaloval a připojil sem se k memu internetu. Tak to necháme být, a budu připojeny teda přes wifi, protože tohle by bylo ještě na dlouho takhle přes internet. Ale i tak mockrát díky za tvůj čas.