Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno pár pojmu na vysvetleni

Divam se na alzu a pri sestaveni PC je napsano Zahoreni PC .. co to znamena ? potom bych rad vedel co to je OEM verze treba napr u G.Karty Radeon HD 6770 nebo u zdroju Seasonic. dival sem se na googl ale pokazde to je jinak vysvetleno

Tady je to všechno pohromadě a polopatě:

OEM is just the part. you save money but you dont always get accessories/ warranties or manuals.
Retail is a lot of money but you get all the goodies and piece of mind.
Bulk would be like buying 100 copies of WindowsXP for half price each. You save money.