Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nokia 6111 a icq

skusal uz niekto rozchodit na tejto nokii icq klienta? skusal som jimma ale dostavam 118 chybove hlasky a neodpovedajucom servri.
pouzil som podobny postup ako pri 6230 kde som jimma navela rozbehal (nakoniec to bolo clekom primitivne) ale na 6111 neviem nic vygooglit a kedze je to novy mobil na stranke jimma nie je o nom este nic popisane.
pripadne moze byt aj iny icq klient

Podobný dotaz:

Prosím už si opravdu nevím rady se svou 6111, zkušala jsem jak Jimm tak i Bombus ale ne a ne to rozchodit vždy to napíše tek krásnej #120 ... prosím napište někdo jak to rozchodit... pls mám VODAFONE. THX

Odpověď:

Zkus si zmenit v nastaveni profilu OSKAR WAP GPRS - Nastaveni GPRS - APN na "internet" (puvodne wap). Mne to pomohlo a vse chodi bez problemu.

ano toto som spravil. podobne sa to musi riesit aj pri 6230. ak mam apn nastavene na wap ide mi net cez mobil aj cez nb ak zmenim apn na internet ide mi net cez mobil (cez nb uz nie) a ide mi aj jimm.
pri 6111 vsak stale dostavam 118. asi nieco robim blbo ale neviem co. asi potrebujem step by step navod alebo sa nad tym po 151x zamysliet.
ide aj to ze sk menu nieco ako apn nepozna a je to tam zasite pod inym nazvom