Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dostanu do winampu TV nebo rádio z internetu ?

Jak dostanu do winampu TV nebo rádio z internetu ? Po reinstalaci mi tato volba prostě zmizela.Je na to nějaký plugin, nebo to umí jen některá verze ?Po dvou letech jsem reinstaloval winamp, a teď prostě v nabídce úplně chybí TV a rádio.A fakt si nepamatuji, jak jsem to tam dřív dostal...

Ja som to zaskrtol na No internet connection, teraz som sa pozeral, ze sa to da v nastaveniach zmenit a vybrat pripojenie k internetu. Tak som to teda zmenil na pripojenie cez LAN, no tiez mi nejdu (respektive neviem to najst) ziadne radia ani TV. Zaujimave...
PS: Mam verziu 5.24