Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problémy s instalací windows xp

mám problé s instalací windows xp.Při instalaci-najetí do biosu mi obrazovka zčerná a objeví se modrá obrazovka kde se píše že mám buď poškozený disk nebo v počítači vir.Kontroloval jsem to antivirem a nic tam nemám.Prosím poraďte mi.Děkuju

Pri instalaci to tezko poznas nebo si toho nevsimnes. Vsimnes i toho, az se ti zacnou prepisovat data na zacatu disku...

V takovem pripade by bylo resenim pri intalaci vytvorit mensi oddil, nainstalovat Windows, doinstalovat SP2 a pak bud nechat 2 oddily nebo pomoci nejakeho softu roztahnout oddil na cely disk