Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Core Design Mini Polls (Joomla!) neumím nastavit plugin

Ahojte,

hledal jsem plugin na ankety pro joomlu a padl mi do oka Core Design Mini Polls. Nahodil jsem tedy pluginy na stránky (teramagazin.cz) a anketa už funguje. Nevím, ale jak nastavit aby se dalo hlasovat pouze jednou.

zápis mám takovýto:

{minipolls id="autori_2012" title="How do you think about this issue?" multiple_voting="1" progressbar_width="160px"}
Lorem ipsum dolor||
Donec quam felis, ultricies nec||
Nulla consequat massa quis enim!
{/minipolls}

Tipuju, že to bude v tom multiple voting, nicméně zkoušel jsem to nastavit na 0, na 1, dokonce jsem to celé smazal a nikdy se změna neprojevila. Po každé změně jsem načítal stránku ctrl + F5, takže by se to mělo projevit.

Pokud tedy někdo má zkušenosti, nebo umí lépe anglicky a narazí na řešení, tak přivítám tip.

Díky

já myslím, že mám:) Mimochodem, to by přece blblo i vám, ne? Pokud to je nějaká chyba. S cookies to nemá nic spoelčného. Nebo Tobě to funguje normálně?

Psal autor ankety, že mám mít nainstalovanou verzi 2.5.x.1.0.3, tu ale nikde nemůžu najít..