Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmizení administrativního účtu

Potřebuji radu, ale bohužel mám jen kusé informace - kolegyně za mnou přišla s problémem, že její syn se údajně "jen" nějak opřel o klávesnici a zmizel jim admin účet (pod kterým asi normálně fungovali) a udělal se jim tam nový účet nazvaný "já" a nemůžou to vrátit zpět - údajně ani po obnovení PC
mělo by se jednat o win XP
vím, že těch informací moc není, ale zkuste mi poradit, co s tím - budu ji pak po skypu navádět, co a jak má dělat (je z jiného města a do Brna jen dojíždí)

on se jen opřel o klávesnici - a vznikl účet "já". to chce nakukat komu?

pravým myšem na tentopočítač - spravovat - uživatelé ... tam je vidět kdo se může přihlásit.

pokud strkají data do společného profilu pod jediným přihlášením, a dítě tím chtělo říct že smazalo účet i s daty, je to smůla toho, kdo mu nechal přístup do stejného přihlášení/účtu.
šlo by ještě zkusit recuvu pro obnovu dat. neobnovovat celý profil, jen fotky nebo co v něm bylo důležitého.