Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mi ctecka karet na notebooku

Zdravim, nefunguje mi chtecka karet na notebooku Acer. Mohli by ste mi prosim poslat nejaky funkcni ovladac?ja uz par vyskusal a furt nic. Uz mam celkem starsi tip notebooku, tak je treba mozne ze by na nem nesla SDHC pametovka? Moc se v tomhle nevyznam, tak bych byl rad za nejakou radu.predem dik

Neuvedl jsi ani jednu informaci, aby se dalo poradit. Že máš notebook Acer - to myslíš že Acer vyrobil jen jeden typ? Chceš po nás ovladač - myslíš že existuje jeden univerzální ovladač pro všechny operační systémy? A radši vůbec nepíšeš, jestli čtečka někdy fungovala a sama od sebe přestala? Nebo se v notebooku někdo vrtal? Např. se snažil o přeinstalaci Windows, i když to neumí...?

Kdybych vedel, že drive fungovala, tak se o tom zminim, ale tohle ja nevim. Ja jsem ho koupil na drazbe zabavenych veci exekuci a byl v dobrem stavu. Je to starsi model Acer Extensa 5220. Byly na nem Visty, ted mam Win 7, 32 bit. Instaloval mi je kamarad, co se v tomhle vyzna. Na vyber mam pametovky micro sd a sdhc, ale ani jedna mi nejde. Ve spravce zarizeni otazniky nemam.