Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sám píše

Zdravím
Mám problém a to takový že pc mi sám piše písmeno Q ale pouze občas, nachvíli odejdou od pc a když se vrátím tak mam plný vyhledávaš Qéček ..
V klávesnici problém nebude zkoušel jsem dvě a dělá to i když vyndám tlačítka.. Je to celkem otravné. Děkuji

To nie je iste. Ak je to samospustaci script v pameti ram - ak je to napisane sikovne tak sa ti moze spustit v hocijakom system. Najlepsie ak je to suborf hlbkovych prikazov na procesor v assembleri. co je vsak nepravdepodobne, lebo to by musel utocnik vediet typ procesoru napadnuteho. Ale ak je to v ramke, tak to kludne moze byt hocico co sa da spusti multiplatformne.