Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Formátování disku s windows

Zdravím.
Přepadla mě chuť na Windows 8. Chtěl bych zformátovat celý SSDčko, ale fakt netuším, jak se to dělá, windows tady tu možnost nenabízel ani u 7, pochybuju, že to u 8 bude.
A ještě bych se zeptal, má někdo ty 8 neofiko? Jaké jsou?
A prosím, nepište mi tu, ať si to koupím, nikdy jsem ofiko windowsy neměl a žiju. Žijeme v době, kdy si člověk musí rozmyslet, jestli má koupit 3 rohlíky, nebo mlíko. Co jde zadarmo, beru zadarmo.

Krást rohlíky v sámošce a pořídit si jako 50% lidí neofiko windowsy od nejbohatší firmy na světě, které to ani trošičku neublíží je dost rozdílné.
Navíc, sám Gates řekl, že software se krade a krást bude. A když už se krade, tak ať se krade ten jejich :)

Tvoje argumenty jsou hodně slabé, spíš k smíchu. Jak můžeš vědět, komu to ublíží a komu ne? To by každý mohl ukrást v samoobsluze rohlík a říct: "Jeden rohlík přece nikomu neublíží". Děláš to tak?

Zloděj zůstane zlodějem...