Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nabihani PC bez loga

zdravim potreboval bych aby mi pri zapinani PC nenajizdelo Logo te moji desky kdysi sem to nejak udelal ale tedkom nevim jak nato desku mam MSI 785gm-e65

to vim ale jestli nekdo nahodou nevi co to presne bylo ? je mozne ze je to polozka Fast BOOT ?