Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba počítače (notebook)

čau lidi mám na vás prozbu potřebuji neco udělat z notebookem a nevím si rady spustí se my naž na po 5 a nevim čim to je načítá se windows a najnou to klane kámoš řikal že to je asi antivirákem tak já nevim a potřeboval bych vědě jak to připojit na stolní počítača aby jsme se dotoho mohl podivat myslý tim neco jako nouzový připojený nebo nevim jak se tomu nádaává :D tak jestli my nějak poradíte jestli mi rozumýme děkuji předem

No, rozumým ti dost těžko.

Notebok od tajného výrobce s tajným operačním systémem asi bude zralý na přeinstalaci. Umím si představit, jak je zahnojený.
Pokud se potřebuješ dostat k datům (která máš ale určitě zálohovaná), tak je potřeba z notebooku vyjmout pevný disk a připojit jej ke stolnímu PC - ATA přes redukci, SATA jde přímo.