Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jdownloader

Zdravím všechny a hned bych prosil o malinkatou radu.
Jak už z nadpisu je jasné mam malinkatý problém s programem Jdownloader. Program je super nemá chybu..teda až n a tu jednu co mě trápí. Mam v Pcc Jeden HDD rozdělen na dva C a D mam u všech stahovaných souborů v Jdownloaderu nastaveno, ež se mají stahovat do D. Ony se tam opravdu stahují to by nebyl ten problém, ale vždy při stahování mi to záhadně někam sežere cca 3-5 Gb z disku C. (záleží na velikost souborů které stahuji) Většinou (z 85% případů) když se dostahuje nebo Jdownloader vypnu tak se mi místo magicky zpět objeví. ALe někdy se tak nestane a já musím restartovat PC. Po restartu je místo na disku zase magicky o těch 3-5Gb bohatší. Rád ybch věděl jestli by mi mohl někdo poradit co s tím dělat, proč se to děje apod.
za všechny rady a pokusy o nápovědu budu opravdu vděčný, takže děkuji MOC všem předem :)

No problém je trošku v tom, že v současné době mam dsosti problém místem na discích a nechci nic mazat (v první řadě bych ty věci nestahoval, že) Exterák mi bohužel už taky nestačí takže na C mam cca. 4,2 GB volného..takže když mi zmizí tolik místa kvůli Jdownloaderovi a zbyde mit am +- 200Mb moc se mi to nelíbí...rpto bych tomuhle záhadnému mizení chtěl nějak zabránit

Uzivatel ma na C: TEMP, pise, ze ma JDownloader nastaven na stahovani na D:, teda proc do Tempu, proc ne rovnou na D:.

A chtel jsem poukazat na to, co uz napsal Shiro, ze se mi to proste nezda, ze by JDownloader stahoval na C: do Tempu a potom presouval na D:

Nevím, co a kam JDownloader ukládá. Ale není nic divného na tom, kdyby jako ostatní programy využíval pro svoji funkci adresář TEMP. Od toho tam je.

...teda proc do Tempu, proc ne rovnou na D:

Ale vždyť on ukládá na D:. Hotový stažený soubor. Částečně stažený soubor, tedy dočasný, zřejmě ukládá na místo k tomu určené, tj. TEMP.