Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Ještě jednou

Ahojte lidi. Ještě jsem se chtěl zeptat na jedno. Kdybych chtěl aby mi SAMP server jel nonstop a já při tom nemusel mít zaplý PC, potřebuji placený webhosting?? .. NEbo to de udělat i jinak?? ... Děkuji =)

Opravdu debilní název. Lock (L-Core)

Potřebuješ gamehosting, ne webhosting. Ne, nejde to jinak, musíš mít nějakej počítač, kterej to bude obstarávat, buď tvůj, nebo si pronajmeš výpočetní kapacitu někoho jinýho, což je ten gamehosting. Třeba Fakaheda.