Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze nainstalovat jiný systém na tablet s Androidem?

Dobrý den, nechci na tabletu Android, bohužel s ním mám jen problémy. Šlo by nějakou cestou nainstalovat nějaký jiný operační systém určený pro tablety? Už dva dny procházím různá fóra ale zatím jsem k zásadnímu řešení nedošel. Našel jsem návod na instalaci MeeGo, avšak pro toto je porřeba ROOT androidu, a proávě ten mi nejde na tabletu udělat (nevím proč). To je i důvod proč chci jiný operační systém - že mi nejde ROOT.

Díky za jakékoliv rady.

S tablety nemám moc zkušeností, s Androidem trochu větší. Ale - píšeš že "bohužel s ním mám jen problémy" a pak to vyjasníš že chceš přejít proto že Ti nejde ROOT. Věř mi že mnohem menší problém budeš mít že nemáš ROOT než bys měl s rozchozením jakéhokoliv jiného OS.
Ne tak že pokud bys rozchodil ROOT abys přešel na jiný OS pak důvod přechodu pomine.

Ano ano přesně tak. Rozchodit ROOT by bylo nejlepší ale už se s tím snažím více dní a výsledek žádný -
Chtěl jsem to přeinstalovat právě proto, že mi nejde ROOT.
AČKOLIV výrobce tabletu tvrdí, že tam je ROOT udělaný už z prodeje.
Aplikaci SUPERUser mám, ale je když ji otevřu tak tam není žádná aplikace v seznamu, dále aplikace které vyžadují ROOT mi oznamují, že ROOT nemám, takže nevím.
Dále také když se snažím zařízení ROOTovat, tak jak v aplikaci SuperOneClick, tak v aplikaci Unlock Root se mi operace podaří do konce a vypíše se mi že ROOT byl proveden.

Tablet je čínská (víte co) Yarvik Xenta (TAB9-200). Je na tom Android 4.1.1... Je mi jasné že to byla chybná koupě, jde to napravit nebo to mám rovnou vzdát? Díky!

mohli bi ste mi poradiť sesetra má taký istí tablet ako ja má v ňom eset mobile securiti nemrzne jej a mne sa eset mobile securiti nedá nainštalovať vipisuje mi ze to nieje kompatibilné s vasim zariadením a mrzne mi celí tablet!

OK, uznávám, asi chci pitomost. Chtěl jsem to přeinstalovat právě proto, že mi nejde ROOT.
AČKOLIV výrobce tabletu tvrdí, že tam je ROOT udělaný už z prodeje.
Aplikaci SUPERUser mám, ale je když ji otevřu tak tam není žádná aplikace v seznamu, dále aplikace které vyžadují ROOT mi oznamují, že ROOT nemám, takže nevím.
Dále také když se snažím zařízení ROOTovat, tak jak v aplikaci SuperOneClick, tak v aplikaci Unlock Root se mi operace podaří do konce a vypíše se mi že ROOT byl proveden.

Tablet je čínská (víte co) Yarvik Xenta (TAB9-200). Je na tom Android 4.1.1... Je mi jasné že to byla chybná koupě, jde to napravit nebo to mám rovnou vzdát? Díky!

Prozkoumej fora jak na danem tabletu dělat root a ne jak instalo at jiný OS. Lepší než android není a fakt nevím kdo by chtěl na tabletu meego :D
A neznám výrobce který by měl na zařízeních root. z výroby...

Opravdu to na stránkách Yarviku tvrdí, že ROOT mají na zařízení udělaný, žádné další odemykání není potřeba ::) Tak teda nevím. Jednoznačně je chyba ve mně nebo v tabletu, to je jasné, ale jak jsem již uvedl - přesně podle postupu se mi daří ROOT dodělat, ale ten tablet se prostě jako s ROOTem nechová :(