Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Product key Windows 7

Ahoj,
chtěl jsem se zeptat, včera jsem reinstaloval windows. Stahl jsem si windows 7 home premium 64bit , protože původní systém který byl na mém NB nainstalován již od výrobce/prodejce byl taktéž w7 home premium 64bit. Ale jakmile jsem windows doinstaloval a chtělo to po mě product key. Opsal jsem ho ze zadní strany svého NB, ale napsalo mi to že daný klíč nebyl správný. Otázka zní jestli ten můj klíč co mám na nálepce ze zadní strany mého NB funguje jen na windows který tam byl nainstalován?

Stahl sis spatnou verzi Windows. Potrebujes stejnou edici, kterou ti instaloval vyrobce. Neni Home jako Home.
Vyrobce notebooku ti k dispozici dava bud moznost vytvoreni medii nebo moznost obnoveni systemu do tovarniho nastaveni ze skryteho oddilu.
Zrejme jsi nic z toho nevyuzil a vsechny oddily jsi pri preinstalaci zrusil...

Mel jsi W7 OEM a možná ho stále ješte máš.

Býva umísten na RECOVERY PARTITION hard disku notebooku. Co s tím a jak systém znovu instalovat je chronicky rešeno, všude, už cca 5-8 let, tedy od dob kdy výrobci prestali k notebookom dodávat instalační DVD a zvolili metodu obnovy z RECOVERY PARTITION.

Čti si manuál Tvého notebooku a dočteš se.

Takže teď už s tím nic nenadělám jo? a není na té licenci někde napsaná ta verze? ať vím co přesně si stáhnout? Jinak mám NB LENOVO .. takže nějaký záruční servis od nich? (jinak po teto možnosti asi nesáhnu) potřebuji dělat do školy příští týden je zápočťák :D takže bych to potřeboval nějak sprasit nějak přes víkend.