Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Obnova systému

Dobrý den, potřeboval bych poradit jak obnovit předinstalovaný originální operační systém Windows 7 HP na notebooku Sony. Bohužel jsem si neudělal, žádnou zálohu když jsem notebook před rokem kupoval a poslední bod obnovení je ze včerejška. Já bych chtěl abych to měl uplně od začátku čistou instalaci. Někdo mi říkal, že u různých značek notebooků jsou při restartu potřeba zmáčknout nějaké klávesy a systém se obnoví od začátku. Snad mi někdo poradíte. Díky.

pokud ten krám není kradený, dostal jsi k němu manuál, kde výrobce zmiňuje obnovu systému.
shitznačkový naser to obvykle řeší na úkor zákazníka - nedodá ti žádná média ani recovery partition, ale mezi jeho bloatware máš najít nějaký blbý program, který ti udělá recovery dvd.
pokud si na to vzpomeneš až poté, co systém zničíš spywarem, warezem a utuníš ho k smrti, je už na výrobu média pozdě.
ale můžeš si ho od naseru za 1.000 koupit - když kupuješ shit, platíš za to.

kdysi prý fungovalo:

Recovery menu je také možné spustit stisknutím ALT+F10 během startu počítače.

když ne a neumíš si s instalací windows poradit sám, obrať se na přímo na naser.
a ještě tady k obnově:
http://notebooky.heureka.cz/acer-aspire-one-751hk- lu-s810b-050/poradna-otazka/91057/