Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 problém

Dobrý den prosím Vás o radu.

Včera jsem vypnul počítač běžným způsobem. Dnes ráno jsem ho zapnul, ale načítání operačního systému trvalo tak 5 minut ... . Po čekání se objevil účet klikl sem na něj.. normálně jako by nic mi to napsalo vítejte .

Jenomže poté mi zčernala obrazovka a tak 5 minut zase nic. Až pak se objevilo okénko..
RunDLL
Při spouštění souboru c:/PROGRA-2/mcafee/SITEAD-1/saHook.dll - došlo k problému
c:/PROGRA-2/mcafee/SITEAD-1/saHook.dll - není platná aplikace typu Win32

Dám ok a vše po dlouhé době normálně naběhne

No a pak když chci spustit něco co mám na disku C hodí mi to tabulku ...
Windows
Tuto položku nelze otevřít
Pravděpodobě byla přesunuta, přejmnenovaná nebo odstraněna.
Chcete ji odstranit
ANO NE

Předen Děkuji za odpověď

services.msc nebo nějaký lepší nástroj - pozabíjej služby mcafee, zakaž jejich automatický start.
pak nastav kontrolu disku:

chkntfs /c c:

... a restartuj.

ale jestli máš uživatelská data nacpaná na systémovém disku c: společně s programy, jako to dělají domácí samoadmini, pak by bylo lepší disk nejdřív vytáhnout, připojit do jiného pc a tam je zkusit vykopírovat pryč. aplikace se nezachraňují, ty se v případě potřeby instalují znovu.