Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nelze spustit win xp disk jde přes linux

Dobry den

mam pc: zakladka Asus Sabertooth x58
procesor Intel core i7-960
paměťi Kingston 12GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX
zdroj Enermax Platimax 750W Platinum

a dva disky jeden 128gb s win xp ten slouží pouze když chci hrat hry nebylo tam nic instalovaneho jen hry.a druhy 1tb s Fedorou 17 ktery je na vše ostatní

Problem je v tom že když chci spustit win xp začne načítaní ale to se pak sekne a resetuje se pc ale disk je dostupny přes fedoru dostanu se všude.jen nwm co stím měl bych windows přeinstalovat nebo je problem v disku

diky všem za pomoc

nevím přesně jak se ten nouzoví režim spouští při tom načítaní takže asi bud nejde.ale važně nevím jak se spouští nouzoví režim.

a je to přesně tak jeden disk s winxp druhy linux linuxem se dostanu i na disk s winxp do všeho

Jde mi o to jestli nekončí disk je stary min6let