Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem z AMD ATHLONEM 2000XP+

ČUS MÁM TAKOVEJ PROBLEM.MÁM ATHLONA 2000+ A ZÁKLADNÍ DESKU M7VIP A ŠLAPE MI TO JEN NA 1250Mhz.Nevíte co s tím?dík.je starej bios?já tu desku kupoval v bazaru a byl na ní athlon 1700+ ten jsem si ale nekoupil.tak nevím jestli to třeba není jen v nastavení biosu...:-):.(

Athlon 2000 běží na 133. Na 166 běží semprony a bartony:-). Deska se přepíná buď jumperem nebo v biosu. Podle toho že v ní byla ta 1700+ a teď to jede na 100mhz tipuju že se přepíná v biosu a měla by to být položka něco jako CPU FSB Speed - cpu frekvency nebo tak podobně.Poznáš podle toho že teď nastavené 100 /jako mhz/ a jde tam nastavit 133.