Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemohu najít ovladače

Ahoj, prosím o radu, kde najít ovladače k PCI VIZ obrázek:

Odkaz na obrázek.

Na stránkách výrobce jsem samozřejmě hledal (ale nenašel, třeba jen špatně hledám).

Pomáhají ty programy, jako driver genius? Atd.

Prosím o radu, má ,,krabice,, je HP ProBook 6450b, vše ostatní na obrázku.

Díky

Omlouvám se špatný odkaz TADY JE NOVÝ, obrázek si ještě rozkliněte.

Samozřejmě tam jsem byl, dokonce jsem tam i stahoval..

Bohužel mám win 8, tak jsem zkusil ovladače pro win 7 (velká část funguje), ale tyhle dva ne, nebo tam nejsou..?

Konkrétně jsem instaloval ovladače určené pro Microsoft Windows 7 Enterprise (64-bit), ale já mám Microsoft Windows 8 Enterprise (64-bit)

WIN8 je systém s nejasnou budoucností a pravdepodobne velice ponurou.
Výrobci jej odmítají, firmy jej odmítají, témer nikdo z nich, krom tech co mají smluvní závazek lézt Microsoft-u do prdele, se do WIN8 nehrne.

Krátce po vánocích budou známe čísla z prodeje, pak bude ticho, tak 3 mesíce a pred létem, W8 potichu zmizí v odpadu .... navždy

Jasné, zase nějaký chytrák, strašné chytrý pán,

ANO, je pravda že win 8 jsou HODNĚ podobné jako win 7,

ALE!! Win 8 jsou o poznání rychlejší, ano - jiné rozhraní.

ALE SAMOZŘEJMĚ, PÁN NAPROGRAMOVAL LEPŠÍ, pokud se ti něco nelíbí tak sem nepiš, debilní rady si strč za klobouk, takový jako ty mám nejraději.

Nechápu tě.

Jak jednou, možná, budeš mít firmu a budeš platit externí firmu pro správu hardwaru a softwaru, prípadne budeš platit zamestnance, co budou mít na starost software a hardware, pak pochopíš že operační systém NENÍ pro firmu dúležitý, pokud funguje vše fírma potrebuje.

Počítač není ve firme na hraní a neco co múže zabehnuté veci zkomplikovat, do firmy jednoduše nesmí ...

Dopravní registr je samozrejme výjimkou, ... no jednak je to taková národní atrakce, aby se delo neco srandovní a taky to nejsou firemní ale verejné peníze ... ty neukrást, to by byl hrích, když se to dá ... :puff: