Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je správná rychlost internetu?

Dobrý den mám dotaz. Odebírám internet od PCPoint. Mám standardní tarif za 400,-Kč, který je popsán na této stránce:index.php. A měřil jsem rychlost mého internetu a výsledky byli takovéto:
Průměrná rychlost připojení:3,853 Mbit/s
Průměrná rychlost stahování dat:481,71 kB/s
Průměrná rychlost uploadu:658,59 kbit/s

Je to v pořádku?
Předem děkuji za každou odpověď.

Neřeknu, to by byla reklama :-) (i když by si ji můj ISP zasloužil). Snad jen takto: na optické páteři přes jejich Mikrotik (či co tam mají), doma natuju. Těch sto mega je zřejmě pro můj router dost tvrdý oříšek (BTW, pro Tače: TL-WR1043ND má gigový switch - kolik přenatuje z WAN do LAN?), takže ten pokles asi nebude na providerovi.