Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po vypadku nejde zapnout PC

Zdravim, včera jsem byl na svém stolním PC (OS windows xp 2003, CPU 2,8Ghz) když mi vypadli pojistky, šel jsem je nahodit ale PC po zapnutí píše "pokud bylo předchozí spusteni z duvodu vypadku napajení zvolte Spustit system bežnym zpusobem. Jsou tam jeste na vyber další možnosti jako "vyber stav nouze" jenže mi nereaguje klavesnice abych to prepl šipkami nejde ani enter proste vubec nereaguje, ale po odpočítaní času se spustí automaticky možnost "spustit system bežnym zpusobem" začne se načítat wyndows a ale v prubehu načítaní se PC restartuje a jede to zase znova...

Kvůli USB Legacy přeci není nutné dát BIOS do výchozího nastavení, co když to udělá "neplechu" se SATA řadičem?
Pokud se lze dostat do BIOSu a je nastaveno USB Legacy, pak problém bude v samotném os, který v té fázi "neumí" zacházet s USB > PS/2 klávesnice je holt jistota.