Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sejmutí celého okna aplikace - screenshot

Ahoj.
Znáte někdo nějakou aplikaci (raději bookmarklet), která umí udělat screen celého okna, i když ten obsah přesahuje monitor na výšku? Například webová stránka po srolování (aby bylo vyfoceno i to, co není momentálně vidět). Nejlépe ve formě nějakého bookmarkletu do prohlížeče. Googloval jsem, až jsem ztratil nervy. Díky.

Dík, asi jsem fakt unavený... :-D
Hledal jsem to jako bookmarklet, ale jako rozšíření do Firefoxu mě to ani nenapadlo.
Našel jsem ExtremeShooter a pak Awesome Screenshot Plus - Capture, Annotate & More (zdá se mi lepší, dovoluje ještě další úpravy).