Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová sestava pro: Photoshop, Dreamweaver, Illustrator, Pinnacle, Corel Draw

Dobrý den, potřeboval bych poradit z jakých komponent bych měla být složená sestava, aby se mi obstojně pracovalo s těmito programy: Photoshop, Dreamweaver, Illustrator, Pinnacle, Corel Draw. Můj návrh:
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1MW00 10QZE021KPI0116NT01182N011K4W011O1X011KZZ010J30011 R7M011TFO010WXU01
mohlo by to tak být? Děkuji.

Jaká grafika by mi teda stačilá? Hry opravdu nehraji. Hlavně musí asi podporovat ten OpenGL.
Taktovat nebudu, takže tech chladič snad stačit bude.Mám strach, že mi tam Gelid Solution Tranquillo rev.2 nevleze. Nebo vleze, zavřu víko? U kamaráda nejde zavřít víko. Má ho jenomopřené. :-D
Win8 je věc názoru, mám čas si s tím pohrát a upravit k obrazu svému. ;-)
( http://pctuning.tyden.cz/hardware/multimedia-zvuk- tv/25728-mesic-s-windows-8-pro-naprosta-spokojenos t )
Zdroj teda dám Seasonic SS-500ET T3. :-)

Tak třeba v OpenCL je velmi dobrá i herní řada AMD 7xxx, ale v této cenové relaci vychází celkem dobře i tato GK.
Zdroj dostačuje i Seasonic S12II-430 - pochopitelně řada S12II oproti OEM je provedením lepší.
Artic používá příšerný retenční mechanismus - Xigmatec Loki je lepším řešením, pokud máte úzkou skříň, ale to u té skříně "nehrozí" (210mm), takže Gelid, Gaia, atd...
Vidím Pinnacle, to je asi na video, pak dva HDD jsou lepší a místo experimentálního SSD WD Velociraptor.

A pokud jste se zbláznil docela, pak když pracovní stanice, tak pracovní stanice s ECC...