Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s videami na Siemens CX75

Potreboval by som zistiť aký free software použiť na prevádzanie video súborov do .3gp alebo .mp4 ale !!!POZOR!!! skúšal som už viaceré napr. (Ulead video studio-nie je priamo na to určeny soft ale má aj takú funkciu) a všade taký istý výsledok: video sa v telefóne neuveritelne sekalo alebo sa iba načítal prvý obrázok z viedea a video sa zaseklo.

Potreboval by som niečo kde sa dá video nastaviť tak aby sa potom v mobile nesekalo a šlo plinule.....malo by to byť moňe keďže v mobile mám aj také. A hlavne keď už sa do toho niekto vyzná a pozná nejakú takú aplikáciu (aj trial) tak by mi mohol rovno napísať aj ako to nastaviť
(kolko FPS.......atď)

Tak skúsil som dať nejaké video z karty do pamäte telefónu a je to pravda video šlo plynule, čo ma dosť sklamalo keďže mám na karte aj také ktoré sa do pamäte telefónu nezmestia :-(. Predpokladám že s tým už nič nesprav´m maximálne tak kúpiŤ si new telefón. napr. SE K750i;-)