Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk ve windows 8

Ahoj mam problemek :-) Vcra sem nainstaloval Windows 8 a vubec nejde zvuk. Bojuzel ovladace jsou poze na Vista a XP od vyrobce. Na Windows 7 mi zvuk fungoval hned po instalaci.
Kdyz kouknu do spravce zarizeni ukazuje mi to ze ovladace jsou nainstalovany kdyz kliknu na repracek na liste a zesilim zvuk ukaze mi to tim ukavovatelem ze to vydalo zvuk. Ted vas asi klepne ale muj notebook je Asus A9RP tzn tenhle http://www.asus.com/Notebooks/Versatile_Performanc e/A9Rp/

Nevite nejakou radu nebo tak? chci si ty windows 8 neechat a ne jit zpatky na Windows 7:-)

Prave ze ovladac tam je od windowsu danej , z jinych windovsu nejde , Ten zvuk funguje ale nehraje :-) jako bych vypojil repraky a pustil normalne hudbu spis jestli to nemuzu nejak zmenit v ovladacich protoze je to vzalo ale nefungujou jak maj