Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové PC (problém)

Ahoj pořídil jsem si nové pc a potřeboval bych vědět kde je problém že se mi sekají hry více než na starém. Když si zkusím na stránce CYRI jestli mi ta určitá hra poběží plynule tak moje pc tomu odpovídá ale realita je jiná. Moje sestava je Procesor: AMD Athlon(tm) II X2 260 3.20GHZ, RAM: 8 Gb, Windows 8, GK: GeForce GT 630

GT630 není grafika na hry (hlavně z důvodu pomalých DDR3 pamětí). Ze současných grafik nVidia je pro hry minimálním modelem GTX650, v případě AMD karet, pak HD7750 (ale tam také pozor na DDR3 modely, těm je nutno se vyhnout). Výkonnější grafiky pak nemá smysl uvažovat vzhledem k pouze dvoujádrovému CPU.