Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o pomoc s myší

Dobrý den, mám myš A4Tech 747H a zapl jsem PC a pořád neustále sama kliká levým tlačítkem myši. PC se skoro nedá ovládat. Přeinstaloval jsem ovladače na nejnovější a pořád to dělá. Zkoušel jsem připojit jinou myš, také do USB a ta mně to nedělala. Tuto myš (ta co mně blbne) jsem zkusil zapojit do notebooku a normálně fungovala. Vůbec nevím, co mám dělat, prosím o pomoc.
Děkuji.

Coole, tohle se prostě s levnýma myšákama stává. A4T má IMHO zvrácenou logiku ve svém procesoru - sám jsem se setkal s tím, že na některých deskách vykazuje předzvěsti konce světa. Jednoduše nechutná každému prknu. Kup Logitech nebo MS (nechej si to dát pod keř). Ty bordel nedělají.

Předpokládám, že se s myší netrápíš dlouho a je v záruce.
Reklamuj a nezajímá tě, jestli vyprdli nové ovladače.
Ať se chytí výrobce za nos. Vrať to a nafasuj jinou značku.
Mám za stovku z bazaru novou myš Samsung a nic jí nechybí.
Konektivitě myší a klávesnic PS2 vzdávám hold normálně.