Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Samsung Smart TV - internet přes lan kabel na notebook

Ahoj, potřebuju poradit s připojením k internetu na Samsung Smart TV. V návodu je napsáno, že k tomu potřebuju připojit lan kabel z televize k routeru, což ale nepřipadá v úvahu, protože router je v přízemí, ale TV až v druhém patře, naštěstí mám notebook, který se na danou wifi dokáže napojit a k notebooku mám připojenou TV přes lan kabel. Jenže když se v nastavení sítě na TV pokusím připojit k internetu píše mi to že se připojení k pevné síti nezdařilo. Je tu nějaký prográmek/řešení, které by mi mohlo pomoct?

Tak ako to chces ty znamena, ze spravis z nb router (bridge) a ten ti bude sprostredkovavat net. Okrem toho, ze to riesenie je silne nestandardne na tvojom neznamom OS nebude nikdy fungovat spolahlivo (kedze mas urcite okenny typ OS), takze byt tebou ani nad tym neuvazujem.