Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sony Vegas - Sekání

Zdravím,

mám video avi ve FullHD z videokamery, chci to ve Vegasi trochu editnout a znovu zrenderovat. Délka videa je asi 1h 20minut. Když to upravím a pustím si to ve Vegas, je to okay :-)), ale když to chci renderovat do MP4 Full HD... zrenderované video se kouše, skáče třeba o 50snímků najednou ,prostě to blbne.

Proč ? Pomůže mi někdo ?

Žádný jiný program nepotřebuješ, Vegas je skvělý videoeditační nástroj, který toho zvládne opravdu hodně. To, co potřebuješ, je správně ho nastavit. Při Tvém přístupu bys měl stejný problém s jakýmkoliv podobným programem.
Jsou dlouhé večery, tak študuj a študuj!
Možná by nebylo od věci prvně se podívat na základy digitálního videa, aby sis nepletl kontejner s kodekem...