Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Wikipedia: jak stáhnout obsah?

Na Wikipedii je pár témat, který jsou pro mě natolik zajímavý, že bych je měl rád i offline. Normální web jde určitě stáhnout něčím jako HTTrack. V něm jsem neúspěšně zkoušel stáhnot i wikipedii. Dle mýho je buď problém v tom, že dělám něco blbě a nevím co nebo ve způsobu zápisu adresy kategorie ve Wikipedii, jako např. http://cs.wikipedia.org/wiki/Kategorie:Grafické_sou borové_formáty

Poradil by mi někdo něco rozumnýho? Díky.

Pavel

Vyřešeno. Web server stažen z odkazu co dal Kráťa (vlastně jsem napsal autorovi o novou verzi), stáhl jsem si "dumb" z Wikipedie, nainstaloval filter WikiFilter. Celý mi to trvalo asi hodinu, některý věci jsem nepochopil...

Už mi to jede z lokálu, děkuju všem zůčastněnejm, je to super věc!

Pavel

Zdravím, jen jsem se chtěl zeptat jestli by někdo veškerý postup neshrnul do jedno příspěvku. Koukal jsem tu na všechno a moc sem toho nepobral. Děkuji

Založte si nové vlákno, za 7 let se dělá spousta věcí jinak. Tohle zamykám. (Kráťa)