Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Grafická karta duležité!!

Zase já :( prosím o radu,když zapojím monitor do základové desky je vše ok ale při vložení téhle GK MSI N660 Twin Frozr III 2GD5/OC monitor nejde proto se ptám jestli musím použít tuhle redukci www.imagehosting.cz a zapojit do obou těch bilych ctverecku mé ctverecky od zdroje (pardon za ty vyrazi nevím jak se tomu říká) nebo stačí zapojit jen pci e pin který vede od zdroje přímo do GK.... a další otázka je co přijde zapojit sem www.imagehosting.cz a nebo musí tam něco být?? prosím zodpovezte bez urazky na oba dotazy děkuju btw v manualu se o zapojení nic nepíše :( a asi mi shořel monitor :( ale mám nahradní

tak chlapi ted sem do PC vložil hodně starou ati radeon myslím že x550 vubec sem nečekal že by mohla sedět ale sedí!! :) a pc v pohodě naběhnul,ted už musím jen otestovat zdroj co myslíte?že by to 500 w seasonic neutahl?nebo může být nějak špatně napájen,nebo je v prdeli gk?zítra zkusím vzit k bratrancovi gk a u něj ji zkusit,pak už budu vědět na čem sem!

už to jede!!!zprovoznění:zapl sem pc na integrovanou kartu i monitor byl v ní zapojen,jak mi naběhl win,tak sem vložil GK připojil k ní přídavné napájení(to sem přidával i předtím ale pc bylo vyplé) a monitor začal blikat,win zůstal zaplý,pak sem jen přepojil monitor do grafické karty a hurá monitor se rozsvítil :-D sem štastný jak malé děcko na Vánoce a všem děkuji za trpělivost a vaše návrhy i když k ničemu nevedli...ale i tak velké díky ;) PS:kdyby někdo přišel ze stejným problémem,tak mu to můžete poradit mějte se a pěkné svátky přeju,jdu pařit AC 3 :)
(i po restartu PC vše nabíhá jak má,ovladače nainstalované)