Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno video ve windows 8

Cus lidi nevite nekdo co muze zpusobovat ze se mi flmy ve windows 8 sekaj? zvuk de normalne ale obraz se desne seka, na youtube a tak jde video normalne.

Mam 128mb grafiku na notasu 1.5gb ram a procesro asi 1800 uz nevim presne, na windows 7 slo vse v pohode neni to trba nevychytanyma kodekama?

Mam windows 8 pro with Media Center

tvl dalsi anstajn co zase mekta o tom jakej ten pc je..... pokud se kouknes ma minimalni pozadavky na 8cky tak na ne klidne vyhovuje jsou o neco nizssi dokonce nez 7 a tam slo vsechno uplne v pohode a nepotrebuju na internet a filmy notas jako alienware kdyz uz tak aspon neco napis k ty otazce

Sem zvedavej ne? jak fungujou jak vyadaj jak se v nich ovlada co umi .....vyrobce mlci jako vzdycky to sekani nebude vykonem jina videa fungujou normalne poze ty co mam v knihovne se sekaj je to banalitni blbost jennevim kde mam pocit ze to bude kodekama protoze ty 8micky maj kuli mediim datapack media center