Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype protokol v jiném programu

Ahoj, předem říkám, že nevím, jestli se uplně správně vyjadřuji. Používá Skype na Macu a jelikož mi přijde, že je to celkem líný program, tak se chci zeptat, jestli není nějaká alternativa programu se Skype protokolem. Doufám, že to nazývám správně. Děkuji.

[mac]Trillian[/url] - aj free verzia, Cestina, aj pre Mac.

Verzia pre Windows funguje tak ze uz nie je nutne mat na pozadi spusteny Skype, funguje asi len audio chat, video chat nefunguje AFAIK, ako je to vo verzii pre Mac to neviem, ale je to skvely program, stoji za vyskusanie.