Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kurýrni sluzba

ahoj lidi potreboval bych pomoc:-| windows me kazdou chvilu (zhruba kazdejch 5 min.) hlasi ikonku kurirni sluzba:::::Zpráva od system pro ALERT dne bla bla STOP! WINDOWS REQUIRES IMMEDIATE ATTENTION. Windows has found CRITICAL SYSTEM ERRORS.Run Registry Repair from fixwin32.com FAILURE TO ACT NOW MAY LEAD TO DATA LOSS AND CORRUPTION!:::::::: no kdyz navsivim tu stranku tak stahnu ten program udelam scan a abych to pak mohl vylecit nebo spravit tak se musim zaregistrovat a zaplatit coz asi nepripada v uvahu..............newite pls. nekdo jak to spravit nebo neco stim udelat:?::?::?: fááákt dííkkk:-)

Start / Spustit / Services.msc
Dvojklik na sluzbe jmenem "Kuryrni sluzba"
Zastavit, zakazat pri spousteni

Nasledne:
prohlednout pocitac na spyware
poridit si firewall

To, co se ti objevuje je sprosta reklama od firmy, kam vede to upozorneni. Samozrejme nic od nich nekupovat !