Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Balast v notesu

Ahoj, mam nový notebook. Je to HP 655 a přijde mi, že v tom je hrozného balastu. Spousta programů od HP, atd.. Nemá s tím někdo zkušenost? Nevíte, co všechno můžu odstranit? Ať tím nemám zbytečně zaplněný notes? Má to W8. Díky.

Děkuji za odpověď. Tu zrůdnost jsem odstřelila hned :D a stačí mi teď pouze Windows Defender, že ano? A co prosím myslíš tím "na další bych pouze poštval CS Starter a zkoušel vypínat startup"? Tomu už nerozumím.. :/

No máš tam PowerDVD (vlastně celé MediaSuite) s jeho podpůrnými utilitami. Já to nemusím, používám jiný (ne tak nenažraný) soft. Když to ale odstřelíš, zřejmě si zrušíš asociace a bude další dotaz :-). Nech to být, není to tak hrozné. Já jdu do cích...