Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestavení PC - nechce se rozjet

Zdravím,
začal jsem sestvaovat PC (poprvé). Vše je ok, bohužel jsem zřejmě špatně zapojil kábl(vypadá to na power), neboť se mi Pc ani nerozjede. Zkoušel jsem několikrát prohodit kábly, ale prostě stále nejede.. Hledal jsem i v návodu, nic.
Přidávám i obrázek, nevíte v čem je chyba? :-)
Mockrát děkuji

Co chceš roztírat? Tys ten chladič umyl? Obyčejně je na pasivu předpatlaná pasta v relativně správné vrstvě. Chladič se bez mazání jen plácne na CPU a "zaretenčuje". Cítíš-li potřebu přemazat, musíš nejdřív odstranit zbytky staré sračky (isopropanol, aceton), pak kápnout na heatspreader CPU trošku nové pasty, rozetřít, plácnout chladič. Svede i děcko.