Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hp compaq dc5850 - nejde zapnout

Pěkný vánoční čas všem.

Včera jsem po cca půl roce vypnul pracovní počítač, protože jsem spal v kanclu ( :beer: ). A ráno po stistku čudlíku nic. Po několikerém pokusu to jen začlo 3x dlouze po sobě pípat. Disky se točit nezačaly, větráky taky ne a zdroj také ne. Ale dioda na mb svítí. Neví někdo co je to pípání? Osobně bych to tipoval na zdroj.

Danke.

Nee, je to tower. Mám ho už pět let, z toho po třech se vysypal originální zdroj. Bohužel jsem koupil Fortron, protože ten byl za mých mladých let kvalitkou. Vydržel přesně záruku a jeden měsíc. Předpokládám že to nebude náhoda ]:(