Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Windows 8

Ahojte,vím že jsem asi hodně velkej debil,ale potřebuju poradit.Mám instalaci Win8 na CD a když jí spustím,po chvíli načítání mi to ukáže "Konfigurační sady jsou podporovány pouze při spouštění instalace systému Windows z prostředí Windows PE."Pokud někdo víte,co s tím tak prosím odpovězte,předem díky ;)

Mám na PC nainstalovaný Windows 7,mám CD s Windows 8 64bit.A když spustím instalačku,objeví se po chvíli nápis "Konfigurační sady jsou podporovány pouze při spouštění instalace systému Windows z prostředí Windows PE."

Je to originálka (Instalačka je na nepoužitém DVD,kterou jsem si půjčil od kamaráda.Doufám,že to nějako nevadí.Je to teda instalačka na nové počítače LYNX,což mám...) A navíc jsem debil,talže neví,jak se DVD bootuje...