Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 22.000,-

Tak lidi, potřebuju poradit. Ségra si potřebuje pořídit notebook, bohužel tomu rozumí jak koza petrželi a ja jen o malinko víc. Potrebuje to do skoly + obcas na nejakou tu plošinovku,film atd. Je ochotna do toho vrazit max 22.000,-. Kamarád ji ho složí, ale chce na papírku napsané co si do toho preje.

Byl by nekdo ochotny sem napsat nejakou sestavu (zakladni veci jako CPU, RAM, HDD, GRAF. KARTU
atd), nebo hodit link na neco adekvatniho? Nemusi to byt zadne delo ale ne zas nejaky snek.
Jestli si nekdo najde cas, tak mu MOC DEKUJU! :!:;-)

nb sa neskladaju. cpu to je jedno. ram min 512 (1GB potesi), hdd to je jedno, graf karta to je jedno.
ak si to bude bravat na prednasky a ide jej o vydrz baterie nech je bateria min 6 clankova (8 lepsie) a z procesorov nech sa vyhne celeronom a sempronom. display radsej mensi 14-15 (menej zere).
ak sa zmestis do limitu skus nieco s pentiom M pripadne turionom. zo znaciek doporucujem asus, hp, fujitsu-siemens, toshiba.

kamarat ta pekne taha za nos. ;-) ak by skladal pocitace, tak:
1., povedal by ti, ze notebooky sa neskladaju, ale kupuju sa komplet. to mas to iste, ako by si si chcel zlozit mobilny telefon.
2., vedel by ti presne poradit, ake komponenty potrebujes, ale ako bod 1 hovori, neskladal by ho.

ja ti rozumiem, ale aj ty musis pochopit, ze tu vznika logicky problem. pretoze sa notebooky neskladaju, ale kupuju sa komplet, neda sa vycislit cena jednotlivych komponentov. dalo by sa to mozno odhadom, ze kolky stoji cena pre podobny komponent pre desktop verziu, ale to moze byt velmi odlisne. takze nie som si isty, ci tu dostanes relevantnu odpoved. jedine ako notebook ako celok.

Dobrý den
omlouvám se, že toto vláknu vytahuji na světlo, ale řeším podobný problém. Potřebuji také vybrat nějaký levnější notebook, cenový strop je taky cca 22 - 25000. Pěkný test (prý, nečetl jsem) těchto levnějších notebooků vyšel v zářijovém Computeru (Computeru 17/06). Snažil jsem se toto číslo sehnat v několika obchodech, nikde ale neprodané výtisky neschovávali. Nemáte někdo toto vydání v pdf nebo nebyl někdo tak ochotný a těch několik stránek s testem noťasů nascenoval a poslal mi?
Děkuji, Jirka
xx.mario(zavináč)seznam(tečka)cz

[mod]Upraven e-mail kvůli spamu (host)[/mod]