Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Antiviry

který je nejlepší?Jako že toho dost uchrání a zárověň nezatěžuje PC při startu ani po něm myslím že zatim vede ESET ale nekratší startovací dobu má AVG jestli ne tak se omlouvám.

nejzbytečnější dotaz každého roku tu měl přijít až po 1.lednu - vidím že lidstvu nepomůže ani konec ip adres.

když se ptáš na eset, řekl ti někdo že prodává dvě různě náročné konfigurace? chystáš se snad za antivir platit?
k čemu je ti startovací doba, když se antiviry spouští jako služba (s dalšími 50 jinými službami)?
"Jako že toho dost uchrání" - 100% nefunguje žádný.
některé ovšem jako bonus generují větší množství falešných poplachů, nebo ještě hůř - tvrdí že něco odstranily, a nic.

vyhledávání: http://pc.poradna.net/s/index/?text=antivir&questi ons&title