Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se sprovozněním vebkamery genius e-messenger 112

Dobrý den, prosím o radu, mám už asi 4 roky webcameru genius e-messenger 112. Používal jsem ji cca rok. Potřebuji poradit jak ji znovu uvést do provozu mám k ní cd.když ji chci nainstalovat tak nejprve po spuštění automatického přehrávání se zobrazí celoobrazovkový mód vyberu položku drivers proběhne instalátor, potom nainstaluji software webmate (z Cd ke kameře) a pak kameru připojím ve webmate se nic nezobrazí a když kliknu na nastavení vyhodí to chybu: no video capture device was detected on your system. this sample requires a functional video capture device, such as a usb web camera.

pak jsem ji odpojil a win xp jsem přeinstaloval znovu na win xp.
ovladače by měli být na cd když vyberu drivers proběhne instalátor pak nainstaluji soft webmate z (cd ke kameře) a když ten soft po připojení kamary spustim vyhodí to chybu.