Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit windows

Zdravím, stala e mi nepříjmená věc, když jsem jako každý den zapínal PC. Klasicky to načitá ale před spuštěním se objeví na výběr stav nouze, spustit běžným způsobem, spustit poslední známou funkční konfiguraci atd. jenže ať spustím stav nouze nebo bežným způsobem, zkrátka cokoliv tak se to jen restartne a jsem zase tam kde sem byl, takže můj dotaz zní čím to může být ? Den předtím jsem neměl žádné potíže a jak teda spustit windows ? Díky za reakce

Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém, i když nejdou spustit. (karel)

Zdravím, stala se mi nepříjmená věc, když jsem jako každý den, šel nakrmit své oblébené morče, vždy už čekalo kdy ho prijdu nakrmit, veselo se drápalo na bok klece, jenže teď jenom leželo, nejavilo o nic zájem. Když jsem do nej ťuknul zda nespí, tak nic, nijak nereagovalo. Den předtím jsem s ním neměl žádné potíže a jak teda spustit morče aby zas pobíhalo po kleci a žrálo ?