Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém z mikrofónem- 2x rychlejší

možná si říkáte- 2x rychlejší to bude něco k lepšímu, ale práve že není. někdy se mi stane to, a to věčinou když mám zapnutý pc a jdu na několik minut pryč a pak se vrátím, že pak když třeba s někým volám na skypu, nebo natáčím tak ten zvuk je 2x rychlejší a zním jako chipmunk kterému nejde rozumět. nepomůže ani režim spánku. už mě to hodně štve a potřeboval by jsem rychlou pomoc aď už se toho zbavím.

mitsorubi.

ten zvuk je 2x rychlejší a zním jako chipmunk

Si představ, až ten zvuk dosáhne nadzvukové rychlosti, to teprv bude kravál, až budou lítat chlupy chipmunkčičí! :-D