Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problémy s programem ''windows journal''

Dobrý den, mám problémy s tím, že mně program ''windows journal'' nejde spustit (asi jsem ho špatně zavřel) a píše při tom, co se ho pokouším spustit ''Program deník nelze spustit. Při incializování součástí pro inkoust došlo k chybě. Pokud se problém objeví po restartování počítače, obraťte se na správce systému.''. Já jsem zkoušel počítač restartovat, jenomže to vůbec nepomáhá. Navíc je probém, že obrátit se na správce systému, by bylo těžké a zdlouhavé. Dokonce jsem pokoušel čistit počítač, jenomže ani toto nepomáhá. Můžete mi podrobně (abych tomu rozuměl) poradit, jak jinak na to, abych se těch problémů zbavil?

Karle, promiňte, ale já nejsem dokonalej angličtinář. Můžete mi poradit, jak se toho problému zbavit, nebo dát mi odkaz na nějakou českou stránku, kde by ty rady na to, jak se zbavit těch problémů, byly přehledné a podrobné?

Digging around the system logs and searching the Internet finally turned up a reference to WISPTIS.EXE that is supposed to be located in C:\Windows\SysWOW64\
I could not find the file in that folder, but it did exist in C:\Windows\System32\ so I figured "What the hell" and copied it into the SysWOW64 folder and all problems went away, without even restarting the system.

Zkontrolovat, jestli tam ten soubor trůní, případně ho zkopírovat. Třeba ale tohle nezabere, není znám ani použitý OS. Názvy souborů a složek jsou stejné v češtině i angličtině.

Karle, ten soubor se hledá ve složce ,,SysWOW64''? Tuto složku jsem našel ve svém počítači, což je v pořádku, ale potřebuji vědět: ,,V této složce musím najít nějaký soubor nebo musím složku ,,System32'' zkopírovat do té složky? Mně se to ale nezdá, protože mně dochází, že spíše musí být něco v nepořádku v té složce programu ,,windows journal'' než někde jinde.