Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výkon ve hrách

Zdravim.Chci se zeptat jestli je možné že když sem měl WXP tak jsem měl ve hrách více FPS?Teď mám W7 a zdá se mi že se mi to laguje o něco více.btw mám docela slabý PC.

shiro, 23.12.2012 15:54 iba blazon si na taku starinu strci win7 a potom sa cuduje. daj si tam winxp a neries.

seban, 23.12.2012 18:26 je blbost si dát windows 7 do tak slabého pc ,nevyplatí se to

Slovní spojení "ubírat výkon" je zvláštní, ono to nic neubírá, jen to víc zatěžuje počítač.

Podle mě se to dá brát i tak, že počítač má nějaký "výkon" (abstraktní jednotka). To, že na něm běží náročná aplikace mu ten výkon neubere, jen ho víc využívá. ;-)
Jediný přirovnání mě napadá, že z 500W zdroje se po zatížení nestane 250W zdroj, ale zatížený zdroj. ;-) Ale to je slovíčkaření.