Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zasekáváním a samovolným vypínáním PC

Prosím mohli byste mi někdo poradit? Velmi často se mi seká nebo vypíná pc.Problém vždy na chvíli odstraním když odšroubuju na chvíli zdroj(pohýbu s ním) a pak ho dám zpět.V čem myslíte že je chyba?Mám sehnat nový zdroj nebo může být něco se softwarem?Viry sem kontrolovala...Nevím co mám dělat potřebuju nutně pc....PROSÍM POMOC Evaall@seznam.cz

[mod]Změna titulku, původně zněl Pomoc.
Doporučuji autorce dotazu ke čtení následující: http://pc.poradna.net/question/view/47751-nez-poloz ite-dotaz (anarchist)[/mod]

No, moze byt zdroj (skusit iny, je dostatocne vykonny?), prehrievanie komponent PC, nejaky skrat (skontrolovat distancne stlpiky pod MB, zabudnute skrutky na MB apod.), moze byt aj nedostatocne zastrceny alebo zlomeny nejaky kabel, ale to nepredpokladam...